HAKKIMIZDA

Demse Décor Otel ve ev tekstili dünyasinda kendine özgü desen ve renk skalasi ile, sektördeki çesitli çözüm ortaklari ile çalisir. Perdelik ve dösemelik kumas, duvar kaplamasi, mobilya ve aksesuarlari konusunda uzun yillarin verdigi birikim ve tecrübe ile faaliyet gösteren bir firmadir. Demse Décor' un amaci, yerli ve yabanci en iyi ürünleri, en iyi servisle, en kisa sürede, müsterilerine ulastirmaktir. ,

Demse Décor kumas ve duvar kaplamalarinda dünyanin en iyi markalari olan Riamo, Antonio Ferre, Alonso Mercader,Vanico (Ispanyol ), Resinflex, Portofino, Trinchero (Italya), Eustergerling , Dekoinde (Almanya), Studioditte ( Hollanda ), Via-tessuto (Yunanistan ), Lesura (Fransa), Vatos , Tapetex (Belçika), Lavmi ( Çek Cumhuriyeti ) Lanark (ABD) firmalarinin Türkiye distribütörüdür.

Demse Décor hem yerli koleksiyonu olan, hem ithalatçi hem de distribütör konumunda bir firma olarak, Türkiye çapinda genis bir bayi agina sahiptir. Mümessili oldugu markalari, Türkiye genelinde bayileri ve Istanbul'daki merkez ve showroom'u vasitasiyla, müsterilerine ulastirmaktadir. Demse Décor her geçen gün bu bayi agini genisleterek ve trendsetter markalari bünyesine katarak, çalismalarina devam etmektedir. 

Alev almaz perdelik, dösemelik kumaslar, yüksek performansli deriler ve akustik duvar kaplamalari ile donattigi otel, ev, konut, rezidans, restoran, sosyal tesis, çagri merkezi, gökdelen, genel müdürlük ve yat ihtiyaçlarina güncel çözümler üreterek müsterilerine hizmet vermektedir. 
2014 © Her Hakkı Demse Dekor ' aittir.